o nas

Aparat miałam pod ręką od kiedy pamiętam, ale przede wszystkim pozwalałam innym z niego korzystać. Sporadycznie odnajdywałam pokłady odwagi, żeby też chwycić choć kadr w towarzystwie. Niewiele się zmieniło. Odwagi, żeby wyciągnąć aparat i robić zdjęcia przy innych wciąż mam niewiele. Ale przy Niej jak jesteśmy we dwie… jestem sobą. Staram się dokumentować jak najwięcej z naszej wspólnej codzienności. Chcę Jej dać przywilej pamiętania swojego dzieciństwa.

Sobie? – chcę zapewnić dodatkową motywację do tego by ten czas nam dany spędzać tak bym miała poczucie, że wykorzystujemy go najlepiej jak to możliwe. Liczę, że takie uporządkowane archiwum naszych wspólnych chwil da mi lepszą perspektywę na naszą codzienność – przypomni co wywołało u Niej największą radość, podpowie co może mi umykać. A gdzieś między wiersze chcę wpleść i pokazać wszystko to co mnie inspiruje – od książek, ilustracji, zdjęć poprzez muzykę, miejsca, wydarzenia…

Zapraszam do naszego świata podglądanego z mojej perspektywy. Rozgość się… mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

podpis

Advertisements

2 comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s